Vakarų Renta

Sodai

Skelbimo ID: 12886

Vėjų g.

GERA KAINA. Žiaukų kaime, geroje vietoje, parduodamas namas su garažu ir atskiru pirties pastatu. Namas priduotas 100 procentų. BENDRA INFORMACIJA: Statybos metai – 1988 metai, Renovuotas - 2011metai; Namo plotas – 123 kv.m. Namo tipas – mūrinys; Aukštai – 2; Šildymas – kietu kuru; Židinys - yra; Rūsys - yra. Garažas 24 kv.m. Pirtis 24 kv.m. KOMUNIKACIJOS: Elektra; Vanduo - gręžinys; Nuotekos - vietinės. SKLYPAS: Plotas - 0,0770 ha; Sklypas aptvertas. Aplink nuolat gyvenantys draugiški kaimynai, geras privažiavimas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 67000

Plačiau

Skelbimo ID: 13301

Dercekliuose parduodamas sodas su 56 kvadratinių metrų ploto mūriniu nameliu. Namelis įstiklintas plastikiniais langais, sklype yra du šuliniai, aptverta teritorija. Netoliese yra Rimi parduotuvė.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 12902

Aronijų tak.

Parduodamas sodas SB "Šernai" Labai gera vieta, šalia asfaltuotas kelias (galima pasidaryti įvažiavimą iš Briedžių gatvės). Iki autobusų stotelės vos 3 minutės pėstute. Kaimynystėje gyvenami namai. Namas mūrinis 28.97 kv.m. Garažas mūrinis 21 kv.m. Ūkinis pastatas 20 kv.m. Ūkiniame pastate padaryta virtuvėlė. Yra šiltnamis. Sodas prižiūrėtas, dirbamas. Pirkimo atveju, mokamas mokestis už suteiktas paslaugas.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 10723

Pakanalės g.

Parduodamas mūrinis sodo namas Žiaukose. Rami ir graži vieta, arti miškas, tvenkinys. Sklypo plotas 5,37 arai. Sklypo gale teka upelis. Namo išplanavimas: Pirmame aukšte erdvi svetainė su židiniu. Virtuvė su kokliniu pečiu namo šildymui. Erdvus įstiklintas prieangis. Antrame aukšte holas (pereinamas kambarys). Miegamasis. Rūsys po visu namu, yra židinys. Name yra įvestas vanduo. Kitame pastate įrengta pirtis, dušas. Kieme du šiltnamiai. Auga vaismedžiai ir vaiskrūmiai.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 30500

Plačiau

Skelbimo ID: 11415

Našlaičių tak.

Parduodamas sodas sodų bendrijoje "Šernai" Sodas strategiškai patogioje vietoje. Iki pagrindinės stotelės vos 180 metrų. Antras sklypas nuo pagrindinės gatvės. Kaimynystėje nuolatiniai gyventojai. Pagrindinis sodo namas medinis. (būklė prasta) Yra ūkinis pastatas kurio užstatymo plotas 21 - kv. m., tūris - 109 kub. m. Yra elektra.

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 12792

Šildomas katilu malkomis, vanduo iš šulinio, filtrai, traidenis, padarytas drenažas ir lietaus nubėgimo sistemos, rūsys visada sausas, tvora su automatiniais vartais, stoginė 2 automobiliams. Kampinė vonia su baldais, Ikea virtuvė su integruota virykle, kabelinis internetas, terasa. Ūkinis pastatas su malkine. Teritorijoje daug vejos pritaikyta žaisti vaikams, auga vaismedžiai ir uogakrūmiai. Prie vienos iš pagrindinių asfaltuotų gatvių, žiemą bendrija nuvalo kelią. Su rimtu pirkėju kaina derinama

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 70000

Plačiau

Skelbimo ID: 11835

Astrų g.

Sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu. Po namu yra didelis rūsys su židiniu ir maisto rūkykla, po ūkiniu pastatu yra žieminė saugykla, sklypas yra 6 a., yra šulinys, sklypas ribojasi su kanalu. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 26000

Plačiau

Skelbimo ID: 12662

Parduodamas 2 a. namas 66 kv. m. Yra veranda 10 kv. m., balkonas 7 kv. m. Pirmam aukšte kambarys ir virtuvė, antram aukšte viena didelė patalpa, rūsyje didelė patalpa, dušas. Šildymas kietu kuru, pečius ir “Nordica” židinys su ortakiais ir valdymu. Yra atskiras ūkinis pastatas, pavėsinė 8,5 kv. m., šiltnamis 35 kv. m. Vandentiekis šulinys, nuotėkų valymo įrenginys su bakterijomis. Vaismedžiai (obelys, vyšnios, kriaušės), krūmai (serbentai, agrastai, šilauogės, avietės), gėlynai. Gera rami vieta, iki miško 25 m., ežeras 10 min., Rimi parduotuvė, turgus pėsčiomis 5 min. kelio.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 50000

Plačiau

Skelbimo ID: 12004

Parduodamas sodo sklypas Dituvos sodų bendrijoje su namu. Namo viduj vanduo šiltas, šaltas. Rūsys po visu namu.

Vietovė: Derceklių k.

Kaina: € 46000

Plačiau

Skelbimo ID: 12584

Parduodamas sodas Žiaukų kaime s/b Minija. Sklypas 5,65a. Mūrinis namas 1995 statybos 53 m2, kūrenamas krosnimi, po visu nameliu yra rūsys, ten yra vandens adata. Tualetas lauke. Yra ūkinis pastatas ir du sujungti šiltnamiai (šonai stikliniai, stogas-polikarbonatas). Sode auga obelys, kriaušės, vyšnios, sausmedžiai, šilauogės, gervuogės, avietės, serbentai, braškės. Sodas tvarkingas, prižiūrėtas, aptvertas tinkline tvora

Vietovė: Žiaukų k.

Kaina: € 24000

Plačiau

Į viršų