Vakarų Renta

Patalpos

Skelbimo ID: 13738

Kuosų g.

Parduodamos komercinės patalpos jūsų verslui Kuosų gatvėje. PIRKĖJAMS NĖRA JOKIŲ TARPININKAVIMO MOKESČIŲ. PRIVALUMAI: - Atskiras įėjimas iš gatvės, lengvai randama bei pasiekiama vieta mieste; - Dideli vitrininiai langai; BENDRA INFORMACIJA: - Kuosų g. 18, Klaipėda - Bendras plotas: 97,94 kv.m. - Yra san. mazgas; - Yra mini virtuvė; - Aukštas: pirmas. SKAMBINKITE - SUTARSIME JUMS PATOGŲ APŽIŪROS LAIKĄ.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 194000

Plačiau

Skelbimo ID: 14051

Viršutinė g.

Parduodamos gamybinės/administracinės paskirties patalpos. Šiuo metu patalpose įrengtas ofisas. Galima ilgalaikė nuoma. Patalpų plotas 98 kvadratiniai metrai. Įrengti keturi kabinetai, tualetas ir virtuvėlė. Taip pat yra du atskiri įėjimai į patalpas, galima perplanuoti į du atskirus butus. Patalpų viduje esančios sienos yra gipsinės todėl išplanavimą keisti paprasta. Pastato išorinės sienos yra mūrinės ir storos. Šildymo sistema dujinė. Prijungta prie centrinio vandentiekio. Yra signalizacija, kuria galima prijungti prie saugos tarnybos, taip pat yra dūmų detektoriai. Šarvuotos durys. Patalpos parduodamos dalinai su baldais.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 116000

Plačiau

Skelbimo ID: 11304

Klaipėdos rajone, Veiviržėnų seniūnijoje, Pėžaičių kaime, Dvylių gatvė 9 ir 11 numeriai., parduodamas pastatas - siurblinė su priklausiniais. Vieno aukšto pastatas ( baigtumas 100 procentų ). Bendras plotas: 19.31 kv.m. Pagrindinis plotas: 8,28 kv.m. Užstatytas plotas: 29 kv.m. Priklausinys: kiti statiniai ( inžineriniai ) - kiemo statiniai. Aprašymas: -rezervuaras; -estakada; -tvora. Žemės sklypas: 0.23 ha. Valstybinės žemės sklypo nuomos sutartis iki 2086-05-11.

Vietovė: Pėžaičių k.

Kaina: € 37000

Plačiau

Į viršų