Vakarų Renta

Butas

Skelbimo ID: 14773

Karlskronos g.

Parduodamas 3 kambarių (63.98 kv.m.) butas penkiaaukščio namo trečiame aukšte 3/5.
Namas plytinis, statytas 1994 m. 2013 metais renovuotas stogas, vamzdynai, laiptinė.
Kaina 91 000 eur (1400 už kv.m.)
Butas patogiai išplanuotas, erdvus. Daug šviesos, langai orientuoti į vakarus ir šiaurės vakarus. Kambariai nepereinami. Medinės grindys ir vidaus durys. Langai plastikiniai. Tvarkinga santechnika ir elektros instaliacija. Instaliuota leidžiama 7kw elektros galia. Viryklė elektrinė. WC ir vonios patalpos atskiros. Įstiklintas balkonas bute, bei įstiklintas ir rakinamas bendro naudojimo (4 butams) balkonas laiptinėje. Buto, laiptinės ir patekimo į rūsį durys šarvuotos. Laiptinė rakinama, įrengta telefonspynė.
Butui priklauso rūsys su įrengtais stelažais sandėliavimui. Patekimui į rūsį sumontuotas pandusas nuvažiavimui dviračiais, vežimėliais. Automobilių parkavimui skirtas saugus, didelis, uždaras trijų namų kiemas. Bendruomeniška kaimynystė. Namas administruojamas namų bendrijos, kurią sudaro tik du namai, todėl visi reikalai sprendžiami labai operatyviai.
Puiki namo lokacija. Greta p/c Molas, įvairūs paslaugų objektai, mokyklos, vaikų darželiai, du parkai. 3-5 min. kelio iki viešojo transporto stotelių pagrindinėse Klaipėdos transporto šakose (Taikos pr., Smiltelės g., Minijos g.).

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 91000

Kambarių skaičius: 3

Aukštas: 3

Aukštų skaičius: 5

Namo tipas: Mūrinis

Bendras plotas: 64

Balkonai: yra

Metai: 1994

Brokeris
Brigita
+37064841804

Į viršų