Vakarų Renta

Bendrabučiai

Skelbimo ID: 13386

Debreceno g.

Debreceno g. bendrabučio tipo name parduodamas dviejų kambarių butas su balkonu. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, laminuota grindų danga. Didelė virtuvė. Vonia sujungta su tualetu. Yra sandėliukas šalia buto.Langai orientuoti į skirtingas puses, rytus ir vakarus, todėl butas saulėtas ir šiltas. Paliekami įmontuoti baldai. Suremontuota laiptinė, kodinės durys. Ramūs kaimynai. Didelė automobilių aikštelė.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 40000

Plačiau

Skelbimo ID: 09424

Baltijos pr.

Baltijos pr, parduodamas blokas bendrabutyje. Langai į vakarus, todėl butas šviesus ir šiltas. Naujas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 13295

Debreceno g.

Parduodamas 2-jų kambarių bendrabučio blokas. Tvarkingas šviesūs kambariai, virtuvėlė, dušo kabina, tualetas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 32900

Plačiau

Skelbimo ID: 13358

Bangų g.

Suremontuotas tvarkingas kambarys bendrabutyje.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 18000

Plačiau

Skelbimo ID: 13475

Debreceno g.

Parduodamas butas. Butas pilnai įrengtas gyvenimui arba nuomai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 29000

Plačiau

Skelbimo ID: 13446

Debreceno g.

Parduodamas tvarkingas 2 kambarių, prieš 3m suremontuotas butas. Butas yra bendrabučio tipo name. Visame name ir bute pakeista elektros instaliacija ir vamzdynai. Yra papildoma patalpa, kurią galima naudoti kaip - pagalbine patalpa.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 42000

Plačiau

Skelbimo ID: 13471

Rumpiškės g.

Centre, netoli senamiesčio (5 min. pėsčioms), Rumpiškės g. parduodamas pilnai suremontuotas 1-nas kambarys bendrabutyje, bendras plotas 16,66 m2, 5/5 aukštas. nekampinis. Kambarys šviesus, šiltas, įdėtas plastikinis langas orientuotas į vakarų pusę, grindys/laminatas, pakeista visa elektros instaliacija. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Virtuvė, vonia ir wc - naudojamasi draugiškai su kaimynais (bendro naudojimo). Po remonto niekas negyveno. Laiptinės stovis geras, suremontuota, švari, rakinamos įėjimo ir aukšto durys. Gera vieta, šalia miesto senamiestis, prekybos centrai, geras susisiekimas viešuoju autotransportu.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 16500

Plačiau

Skelbimo ID: 13460

Pušyno g.

Parduodamas 1 k. butas 3a/5, 31,5 m2, bendrabučio tipo name, bloke su atskira virtuve, bendro naudojimo WC ir dušas su viena kaimyne. Kambarys 18 m2, virtuvė 5 m2. Renovuotas šiluminis mazgas, pagrindiniai stovai vandentiekio ir kanalizacijos, namo fasadas, viskas išmokėta. Kas matosi paliekama.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 25999

Plačiau

Skelbimo ID: 13397

Minijos g.

Parduodamas vieno kambario (16,82m2) bendrabučio tipo butas Klaipėdoje, Minijos g. Įėjimas iš gatvės pusės, kuriuo naudojasi tik pirmo aukšto gyventojai. Korpuso koridorius taip pat atskirtas dar vienomis durimis. Langai - plastikiniai, į kiemo pusę, tad nėra gatvės triukšmo. Langai yra pakankamai aukštai, tad iš lauko pusės nepasiekiami. Įmontuotos žaliuzės. Butas turi 2 medinės duris ir net 4 spynas. Butas naujai renovuotas. Po renovacijos dar negyventas. Grindys - aukštos kokybės laminatas; sienos - naujai dažytos; lubos - įtempiamas lubos; radiatorius taip pat atnaujintas. Tiek aukšte, tiek bute atnaujinta elektros sistema. Bute yra vandentiekis - šaltas ir karštas vanduo, taip pat nauja kriauklės įranga. Yra galimybė įsirengti kitus patogumus. Bendro naudojimo patalpos - tualetas, dušas ir virtuvė. Jais naudojasi tik 3 butai, kadangi kiti butai įsirengę savo patogumus. Tualete yra atskira rakinama kabina, priklausanti šiam butui. Taip pat yra bendro naudojimo sandėliukas, kuriame galima laikyti daiktus. Koridoriumi naudojasi 8 butai. Kaimynai pastovūs, draugiški ir linkę padėti bei spręsti bendras problemas. Bute yra panaudota sofa, sandėliuke yra ir kitų reikalingų baldų. Galima gyventi iš karto. Komunalinių paslaugų išlaidos labai mažos. Taip pat butas yra sutaupęs 125€ lėšų bendro naudojimo reikmėms. Šalia parduotuvės MAXIMA, IKI, AIBĖ. Taip pat mažas ūkininkų turgus. Netoliese yra kavinė, valgykla, bandelinė, taip pat vaistinė, žūklės prekių parduotuvė. Geras susisiekimas su miesto centru. 15 min. pėsčiomis iki Naujosios perkėlos. Visas mikrorajonas turi dviračių takus.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 15500

Plačiau

Skelbimo ID: 13362

Taikos pr.

Parduodamas labai jaukus ir šviesus butukas Taikos prospektas (priešais Akropolį., Klaipėda Bendras plotas – 29,44 kv. m. - Aukštas – 4 iš 5 - Namo tipas – mūrinis - Būklė - suremotuotas- kambario kvadratūra 15,40 kv.m - nedidelė virtuvėlė 5 kv.m. , per visą kambarį trys langai išeinantys į rytų pusę (butas šiltas ,sustatyti nauji radiatoriai , pakeista santechnika, sudėti plastikiniai langai, šarvo durys, išklotas laminatas . Bute yra įrengta papildoma vandens šildymo įranga broileriu (dėl mažesnių sąnaudų ) rakinamos lauko durys . Namą administruoja bendrija ,laiptinė prižiūrima. Netoli namų , 5 min pėstute miesto parkas su vaikų žaidimo aikštelėmis . Strategiškai puiki vieta ,šalia mokyklos, darželiai, Vėtrungės klinika, Vėtrungės prekybos centras, ir kitos įstaigos, greta autobusų stotelė, butas atokiau nuo pagrindinio kelio ,kieme apsodinti medžiai Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Priešais butą yra priklausanti suremontuota 8 kv.m patalpa be lango, kuri gali būti naudojama kaip sandėliukas ar pagalbinė patalpa yra labai gera ventiliacija ,įvesta elektra, rozetės, vandentiekis, išklijuotos grindų plytelės, atliktas remontas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 45000

Plačiau

Skelbimo ID: 13196

Taikos pr.

Parduodamas bendrabučio kambarys Taikos pr., priešais Avitelą. Pakeista elektros instaliacija. Virtuvė, wc bendro naudojimo.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 20000

Plačiau

Skelbimo ID: 13370

Mokyklos g.

Parduodamas tvarkingas kambarys bendrabutyje. Dušas, tualetas, virtuvė bendro naudojimo.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 10500

Plačiau

Skelbimo ID: 13316

Baltijos pr.

WC, dušas ir virtuvė bute. Pilnai įrengtas, paruoštas gyvenimui, su visais baldais. Sofa-lova, drabužių spinta, virtuvės komplektas, buitinė technika. 4 iš 5 aukštas Šiltas, vidinis butas.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 22000

Plačiau

Skelbimo ID: 13332

Minijos g.

1kambario butas bendrabutyje 18kv.m. WC bendras.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 10000

Plačiau

Skelbimo ID: 13398

Debreceno g.

2 kambarių butas bendrabutyje, bloke. Debreceno g.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 39000

Plačiau

Skelbimo ID: 12803

J.Karoso g.

Kambarys patogus trumpalaikei nuomai, yra visi patogumai turizmui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 12778

Rambyno g.

Parduodame bloką bendrabutyje Rambyno g. 4 aukšte.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 32000

Plačiau

Skelbimo ID: 12104

Rambyno g.

Parduodamas butas bendrabutyje Klaipėdoje, Rambyno g. 2 kambariai, viename kambaryje įrengta virtuvė. Yra vonia - dušas, tualetas. Vienam kambaryje yra įrengta slenkanti didelė spinta, yra plastikiniai langai, kitame nėra.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 26500

Plačiau

Skelbimo ID: 13320

Rumpiškės g.

Parduodamas kambarys su vandens įvadu ir kanalizacija kambaryje. Langai į vakarinę pusę. Kambarys paruoštas remontui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 13500

Plačiau

Skelbimo ID: 13305

Rumpiškės g.

Parduodamas kambarys su vandens įvadu ir kanalizacija kambaryje. Kambarys paruoštas remontui.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 13500

Plačiau

Skelbimo ID: 13243

Debreceno g.

Parduodamas bendrabučio blokas Klaipėdoje. Debreceno g. 3 aukštas. 33 kv. m. Įrengta vonia su tualetu. Vienas kambarys įrengtas. Antrame atvesta santechnika (buvo planuojama virtuvė su svetaine) reik remonto. Laiptinė suremontuota. Telefonspynė. Atnaujinta el. instaliacija. Gyvenamasis sparnas atskirtas rakinamomis durimis. Paliekami visi esami baldai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 13242

Šilutės pl.

Parduodamas kambarys (18 kv.m.) bendrabutyje, Šilutės pl., 3 aukštas. Virtuvė naudojasi dar 1 šeima. Dušas ir tualetas bendras (paskirstytas kabinom). Parduodamas su visais baldais (viskas kaip yra foto).

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 20000

Plačiau

Skelbimo ID: 13185

Debreceno g.

Parduodamas dviejų kambarių butas bendrabučio tipo pastate. Vonia ir virtuvė yra įrengta atskirai bute, nesinaudojama bendromis patalpomis. Už sienos yra bendro naudojimo virtuvė ir dušas, kuriomis naudojasi tik vienas butas. Kaimynai ramūs, tvarkingi, įrengta telefonspynė, kodinės laiptinės durys. Parduodama su visa buitine technika ir baldais, butas nereikalauja jokių didelių investicijų, galima iškart kraustytis gyventi, reikalingas tik minimalus kosmetinis remontas. Labai patogi vieta, važiuoja autobusai, šalia kelios mokyklos, darželiai, parkas, naujai įrengti sporto aikštynai.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 35000

Plačiau

Skelbimo ID: 12823

Sulupės g.

Parduodamas 31.81 kv.m. butas Klaipėdoje Sulupės g. Butas šviesus ir šiltas 2 nepereinamu kambarių. Namas bendrabučio tipo, tačiau jokių bendrų patalpų nėra. Neseniai pakeista dušo kabina, tualetas, kambariuose įdėtos naujos durys. Atskiras įėjimas į pirmą aukštą. Reikėtu kosmetinio remonto, tačiau galima gyventi ir be jo. Butas parduodamas be baldu ir be skalbimo mašinos.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 30000

Plačiau

Skelbimo ID: 13178

Taikos pr.

Parduodamas 14 kv.m. kambarys bendrabučio tipo bloke, Taikos pr., 2/5 aukštas. Kambarys tvarkingas, šiltas. Didelis privalumas geri, mandagus kaimynai be žalingų įpročių. Oficialus bendras plotas priklausantys šiam kambariui apie 30~kv.m. Virtuvė ir dušų naudojasi tik viena tvarkinga kaimynė. Prailginta virtuvė, sujungta su dušų ir išpirktas plotas iš kaimynu, dokumentai sutvarkyti. Yra sandėliukas dalinasi 2 blokai. Bendro naudojimo koridoriuose nesenai atliktas kapitalinis remontas. Nedideli komunaliniai mokesčiai, pigus išlaikymas. Namas ir laiptinės buvo perdažytos prieš 2 m. Namą prižiūri bendrija. Kambarys ne kampinis. Nauji roletai, šaldytuvas, skalbimo mašina ir televizorius.

Vietovė: Klaipėda

Kaina: € 21500

Plačiau

Į viršų